sobota, 25 stycznia 2014

Pełna energia.

Cześć dziewczyny! Mimo, że wieje zimnem z dworu ja czuję się pełna energii i rozgrzana :) Ćwiczyłam sobie i jeszcze na pewno dziś poćwiczę, czuję zdwojoną siłę i dziękuję wszystkim tym, którzy motywują mnie (nawet o tym nie wiedząc). Wspaniałe uczucie, że mimo zmęczenia chce się więcej i więcej, dzięki temu dziś czuję się spełniona. Pogoda? Eh, wczoraj myślałam, że mi ręka przymarzła do psa smyczy, ale trudno, mamy taką pogodę a nie inną. A Wy jak podchodzicie do pogody za oknem?
Wiecie, tak dzisiaj sobie podsumowałam, że w kwietniu jest roczek mojego chrześniaka, a w czerwcu kończę 18stkę. Bądź co bądź, to w końcu ten malec będzie najważniejszy w gronie 18stkowych gości :)
Coraz mniej wstydzę sobie robić jakiekolwiek zdjęcia, nawet te przed lustrem. Jest to jak dla mnie pozytywny plus, gdyż też częściej się uśmiecham. Wszystko jest jak chcę. Wygrałam swoje życie - nie mam żadnych zagrożeń ! :D
Tak, wiem, mało tu mojej twarzy, trudno. Zdjęcie jest z moją rodzoną siostrą, która jest rok młodsza ode mnie, ale kocham ją mimo wszystko. Jest dla mnie ważna bez względu na wszystko. Mimo, że śmieje się z tego, że ćwiczę i jak ćwiczę :D
Pozdrawiam i koniecznie piszcie co u Was :)


4 komentarze:

 1. to bardzo fajnie :) czyli będzie więcej zdjęć :*

  OdpowiedzUsuń
 2. też chyba sobie poćwiczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ahahaha! pamiętam to, kiedy sie przełamałam i stwierdziłam, że na jednym ze zrobionych sobie samojebek nie wyszłam źle... i potem było już z górki. trzeba się nauczyć akceptować siebie i tyle! :)

  ps. pamiętam o Twoim szablonie, teraz mam dużo czasu, więc, podeślij mi w mailu jakiś kontakt do Ciebie (najlepiej fb albo gg), to się umówimy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :)
Jeśli zdecydujesz się obserwować - poinformuj w komentarzu :)