piątek, 23 sierpnia 2013

Zrozumieć parę spraw.

Cześć! Jak wiecie wróciłam i to ze zdwojoną energią. Nie jest to tylko energia do blogowania, ale jak i do samej siebie. Postanowiłam zrobić coś ze sobą i to porządnie, a mianowicie już jest tydzień jak się odchudzam. Ćwiczę, odstawiłam słodycze i ostatni posiłek zjadam przed godziną 18. Mam wrażenie, że teraz uda mi się. Nigdy dotąd nie miałam takiej motywacji w sobie. Nie tylko dla samej siebie... Jest ktoś dla kogo również chcę to zrobić, ale nic więcej nie zamierzam zdradzać. Nie chcę, by niepowołane osoby domyśliły się o kogo chodzi. Mam w sobie z dnia na dzień coraz więcej energii. Mam nadzieję, że moje wysiłki nie pójdą na marne i za jakiś czas pokażę Wam w dwóch zdjęciach, że schudłam tzn. przez porównanie. Nie chcę więcej padać ofiarą wyzwisk, przez ludzi, którzy oceniają nas po wyglądzie. Każdy jest inny i wyjątkowy na swój sposób, ale nie wszyscy są w stanie zrozumieć. Nie zna się kogoś, a się go obraża. Szczyt chamstwa. Nigdy nie oceniam ludzi po wyglądzie, a po tym jacy ludzie są w środku. Chodzi głównie o charakter. Niestety, nie jesteśmy w stanie nic poradzić na takie osoby. W każdym razie trzymajcie kciuki, żeby mi się udało. Wierzę, że już niedługo, nie będę musiała się sama siebie wstydzić, zwłaszcza przez stereotypy, którymi kierują się co niektórzy. Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami. Podejrzewam, że chętniej je obejrzycie niż przeczytacie tego posta.

Miało być kilka zdjęć, ale co tam, jest ich troszkę więcej. Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa.

15 komentarzy:

 1. Ojej, jakie cudowne zdjęcia <3.

  OdpowiedzUsuń
 2. trzymam kciuki za ciebie! :D
  Sesja ślubna na plazy - marzenie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. doskonale wiem o czym mówisz... podziwiam cię. Trzymaj się - jestem z tobą!

  OdpowiedzUsuń
 4. pewnie, że teraz się uda! TRZYMAM KCIUKI! :)
  a zdjęcie przegenialane, szczególnie te dwa ostatnie <3

  OdpowiedzUsuń
 5. i tak, robię nadal szablony :)

  OdpowiedzUsuń
 6. pewnie, że zrobię, tylko teraz mam jeszcze 3 szablony do zrobienia, więc musisz się uzbroić w cierpliwość. przypominaj mi o sobie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. za kogo jak za kogo ale za Ciebie Kochana trzymam kciukasy z calych sił!!!! :) wierzę w Ciebie i jestem pewna, że Ci się uda! Pamiętaj, że nie zawsze będzie łatwo i przyjdą chwile zwątpienia ale nigdy sie nie poddawaj, zawsze wstań i walcz! :) powodzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne zdjęcia;)
  powodzenia z odchudzaniem ;3

  OdpowiedzUsuń
 9. Swietna notka i zdjecia :D

  aleksandra-jakuta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana moja dobrze wiesz, że wierze w Ciebie całym serduchem i mocno mocno trzymam kciuki :)
  nie poddawaj się a zobaczysz, że będzie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Musisz mieć w sobie dużo siły i ogromnej motywacji, i wtedy osiągniesz zamierzony cel, pamiętaj! jeżeli przyjdą chwile słabości to staraj się inspirować innymi kobietami, które dokonały metamorfozy. Odwiedzaj strony internetowe poświęcone fitnessowi, zdrowemu odżywianiu się, jest tam pełno motywujących zdjęć.

  Pozdrawiam
  katrin-style

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :)
Jeśli zdecydujesz się obserwować - poinformuj w komentarzu :)