sobota, 13 kwietnia 2013

Powrót.

Wraz z wiosenną pogodą postanowiłam wrócić i ja. Co prawda nie uporałam się z moimi problemami, wręcz przeciwnie, coraz ich więcej. Ale jednak nie powstrzyma mnie to przed dodawaniem notek. Mój blog i moje życie to są dwie różne sprawy. A że czasem co nieco o nim napiszę to trzecia sprawa. Cieszę się, że są osoby, które mnie wspierają w każdej decyzji. Nie mają mi za złe, że zrobię coś tak czy tak i nie wygadają mi tego tylko będą ze mną. Nie mam może wielu czytelników, obserwatorów i komentarzy, ale jednak znalazłam tu wielkie wsparcie. Mianowicie nie każdemu zależy tylko na sławie wśród blogerek. Powinnam Wam jakoś wynagrodzić nieobecność. Macie jakieś pomysły?
Teraz przedstawiam zdjęcia Pauliny :)
Również chcę podziękować Paulinie. Rozmawiając z nią czuję się dużo pewniej. Cieszę się, że nie ma pretensji z odkładania sesji na prawie dwa tygodnie, bo gdzieś wyjeżdżam. Jest to bardzo sympatyczna osóbka, kto ją zna to z pewnością to wie. :)

2 komentarze:

  1. czeeeeeeśc Żabkooo :) fajnie, że jesteś tylko w dupsko dostaniesz za ta przerwę :P hihiih nie znikaj mi tu więcej ołkej? :) no.
    Buziaczki na dobranoc :)

    OdpowiedzUsuń
  2. gdzieś Ty mi się znów podziała? :(:((

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :)
Jeśli zdecydujesz się obserwować - poinformuj w komentarzu :)